Přímo k obsahu stránky Přímo na hlavní navigaci
 
 

Iniciativní přihlášení

HOPPE Nabídky míst

 

I když neodpovídáte ani na jednu z vypsaných pracovních nabídek, ale chtěl/a byste se u nás ucházet o práci, velice nás to těší. Zašlete tedy prosím dle Vaší lokality Vaši žádost na některou z následujících kontaktních osob, které mají na starosti péči o zaměstnance:

 

 

Lokalita Kontaktní osoba
HOPPE AG – Německo 
Hlavní vedení – Stadtallendorf

Rene Raabe
Tel.: +49 6428 932-259
rene.raabe@hoppe.com

HOPPE AG – Německo 
Závod Bromskirchen
 
Eckhard Völlmecke
Tel.: +49 2984 309-258
eckhard.voellmecke@hoppe.com
HOPPE AG – Německo 
Závod Crottendorf
 
Carmen Lindner
Tel.: +49 37344 764-132
carmen.lindner@hoppe.com
HOPPE AG – Německo 
Závod Stadtallendorf

Franziska Deuker
Tel.: +49 6428 932-252
franziska.deuker@hoppe.com

HOPPE AG – Itálie 
Hlavní vedení – Lana
 
Heidemarie Plangger
Tel: +39 0473 640213
heidemarie.plangger@hoppe.com
HOPPE AG – Itálie 
Závod Laas
 
Michaela Kobler
Tel.: +39 0473 640602
michaela.kobler@hoppe.com
HOPPE AG – Itálie 
Závod Schluderns
 
Tamara Donner
Tel.: +39 0473 640608
tamara.donner@hoppe.com
HOPPE s.r.o. – Česká republika
Chomutov
Kateřina Šmahelová
Tel.: +420 474 930 044
katerina.smahelova@hoppe.com
HOPPE AG – Švýcarsko
Müstair
 
Hannelore Punt
Tel.: +41 81 851 66 11
hannelore.punt@hoppe.com

 

 

HOPPE Stellenangebote HOPPE Stellenangebote HOPPE Stellenangebote