Bezpośrednio do treści strony Bezpośrednio do nawigacji głównej
 
 

Oferty pracy

HOPPE Oferty pracy

 

HOPPE jest firmą rodzinną, w której podstawę naszej codziennej pracy stanowi oparte na wartościach i celach zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Aby nadążyć za szybko zmieniającym się otoczeniem, potrzebujemy ludzi, którzy identyfikują się z firmą i są gotowi w pełni zaangażować się w jej działalność, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, potrafią pracować w zespole, w odpowiedzialny sposób korzystać ze swobody rozwoju i – również uczyć się na błędach! – zu lernen. W zamian oferujemy „sumy zalet i korzyści”.

 

Oczekujesz wyższych standardów w miejscu pracy? Tu znajdziesz aktualne oferty pracy:

 

Data /
Zakład
Obszar /
Nazwa stanowiska

 

 

 

Podanie o pracę

Nawet jeśli zamierzasz ubiegać się u nas o pracę na stanowisku, które nie widnieje w aktualnej ofercie pracy, wyślij swoją aplikację do odpowiedniej osoby do kontaktów w dziale kadr w danym zakładzie – cieszą nas spontanicznie składane podania o pracę.

 

Zakład Osoba do kontaktów
HOPPE AG – Niemcy 
Zakład w Stadtallendorf

Rene Raabe
Tel: +49 6428 932-259
rene.raabe@hoppe.com

HOPPE AG – Niemcy
Zakład w Bromskirchen
Eckhard Völlmecke
Tel: +49 2984 309-258
eckhard.voellmecke@hoppe.com
HOPPE AG – Niemcy
Zakład w Crottendorf
Carmen Lindner
Tel: +49 37344 764-132
carmen.lindner@hoppe.com
HOPPE AG – Niemcy 
Specjaliści i menedżerowie

Susann Haferkorn
Tel: +49 6428 932-274
susann.haferkorn@hoppe.com

HOPPE AG – Włochy
Siedziba w Lana
Barbara Doná
Tel: +39 0473 640586
barbara.dona@hoppe.com
HOPPE AG – Włochy
Zakład w Laas
Michaela Kobler
Tel: +39 0473 640602
michaela.kobler@hoppe.com
HOPPE AG – Włochy
Zakład w Schluderns
Tamara Donner
Tel: +39 0473 640608
tamara.donner@hoppe.com
HOPPE s.r.o. – Česká republika
Zakład w Chomutov
Kateřina Šmahelová
Tel.: +420 474 930 044
katerina.smahelova@hoppe.com
HOPPE AG – Szwajcaria
Müstair
Hannelore Punt
Tel: +41 81 851 66 11
hannelore.punt@hoppe.com

 

 

HOPPE Oferty pracy HOPPE Oferty pracy HOPPE Oferty pracy