Rechtstreeks naar inhoud van de pagina Rechtstreeks naar navigatiemenu
 
 

Open sollicitaties

HOPPE Vacatures

 

We stellen uw open sollicitatie op prijs. Ook als u niet op een specifieke vacature reageert, verzoeken we u uw sollicitatie bij een bepaalde vestiging naar de onderstaande contactpersonen van de personeelsafdeling te sturen:

 

 

Vestiging Contactpersoon
HOPPE AG – Duitsland 
Hoofdkantoor Stadtallendorf
Dhr. Rene Raabe
Tel.: +49 6428 932-259 
rene.raabe@hoppe.com
HOPPE AG – Duitsland 
Fabriek Bromskirchen
Dhr. Eckhard Völlmecke
Tel.: +49 2984 309-258 
eckhard.voellmecke@hoppe.com
HOPPE AG – Duitsland 
Fabriek Crottendorf
Mevr. Carmen Lindner
Tel.: +49 37344 764-132 
carmen.lindner@hoppe.com
HOPPE AG – Duitsland
Fabriek Stadtallendorf
 

Mevr. Franziska Deuker
Tel.: +49 6428 932-252
franziska.deuker@hoppe.com

HOPPE AG – Italië
Hoofdkantoor Lana
 
Mevr. Heidemarie Plangger
Tel.: +39 0473 640213
heidemarie.plangger@hoppe.com
HOPPE AG – Italïe
Fabriek Laas
 
Mevr. Michaela Kobler
Tel.: +39 0473 640602
michaela.kobler@hoppe.com
HOPPE AG – Italïe
Fabriek Schluderns
 
Mevr. Tamara Donner
Tel.: +39 0473 640608
tamara.donner@hoppe.com
HOPPE s.r.o. – Tsjechië
Fabriek Chomutov
Mevr. Kateřina Šmahelová
Tel.: +420 474 930 044
katerina.smahelova@hoppe.com
HOPPE AG – Zwitserland
Müstair
 
Mevr. Hannelore Punt
Tel.: +41 81 851 66 11
hannelore.punt@hoppe.com

 

 

HOPPE Vacatures HOPPE Vacatures